Hippica

HIPPICA®

na początku lat 90. powstała, w połączeniu pasji jeździeckiej i doświadczeniu w produkcji obuwia, jako firma produkująca sprzęt jeździecki. W miarę upływu czasu, drobne przedsiębiorstwo rozwinęło się w wiodącą firmę na rynku produkcji obuwia jeździeckiego w Polsce pod marką HIPPICA®.

Dziś HIPPICA® jest najpopularniejszym producentem w swojej branży w Polsce, dostępnym w wielu sklepach jeździeckich na terenie całego kraju, a także coraz popularniejszym w całej Europie.

  • HIPPICA® cieszy się dużą popularnością dzięki wysokiej jakości materiałów używanych w produkcji, precyzyjnemu wykonaniu i odpowiedniemu stylowi produktów. HIPPICA® oferuje duży wybór w sztybletach, czapsach czy oficerkach jeździeckich.
  • Wszystkie produkty HIPPICA® są dokładnie sprawdzane i testowane, zanim trafią do sprzedaży, w warunkach stajennych, podczas codziennego użytkowania, a także podczas startów w zawodach. Warto również dodać, że produkty HIPPICA® są wykonywane w całości w Polsce z Europejskich materiałów wysokiej klasy.

Produkty marki HIPPICA® polecają czołowi Polscy jeźdźcy!