Stiefel

STIEFEL®

STIEFEL® to wysokiej jakości marka uzupełniających produktów do karmienia koni.

  • Rekomendowana przez weterynarzy i terapeutów: od samego początku celem marki STIEFEL® było wspieranie wydajności i witalności koni ich klientów. Od kiedy STIEFEL® zaczęło współpracować z weterynarzami i terapeutami, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem – ich produkty zostały optymalnie dostosowane do potrzeb koni.
  • Tworzona z pasją dla koni: STIEFEL® jest innowacyjnym producentem, który produkuje suplementy, pasze dla koni i produkty produkty do pielęgnacji koni. Produkty STIEFEL® są opracowywane zgodnie z najnowszymi odkryciami naukowymi i są szeroko akceptowane zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej – przez amatorów, sportowców i właścicieli koni.
  • Tworzona z surowców wysokiej jakości: STIEFEL® oznacza produkty wysokiej jakości, które są przetwarzane przy użyciu najnowszych technologii. STIEFEL® wybierając swoje surowce, zwraca uwagę na produkty wolne od GMO i zrównoważoną uprawę.

STIEFEL® oferuje m.in. cukierki dla koni, suszone zioła i owoce, olej lniany, żele do masażu, glinki, lizawki, spraye do sierści i grzywy, witaminy i inne produkty, z którymi jeszcze lepiej zadbasz o swojego konia.