Oficerki Hippica Paris szyte na miarę
Oficerki Hippica Paris szyte na miarę

Oficerki Hippica Paris szyte na miarę

Producent: Hippica
Kod u dostawcy: -
EAN: 10008003
1.760,00 zł
5/5 Opinie: 0
Rozmiar:
  • Towar dostępny w sklepie. Czas dostawy: w sklepie, dostawa 3 dni
ILOŚĆ SZTUK:
Zapytaj o produkt
OPIS PRODUKTU:

Oficerki Hippica Paris

Model Hippica Paris produkuje się zgodnie z rozmiarami zdjętymi z nogi klientki/klienta co oznacza, że jest modelem produkowanym na zamówienie. Pozwala to bardzo dobrze dopasować cholewki butów do łydek jeźdźca. Robi się tak nawet wtedy gdy łydki są mocno różne i nie wpływa to na cenę. Oficerki nie mają z tyłu żadnej gumki przez to wyglądają bardzo profesjonalnie, ale muszą być wykonane według precyzyjnych pomiarów.
W śródstopiu zastosowano elastyczne sznurówki, które zwiększają komfort osobom z wysokim podbiciem i dają dużą swobodę ruchu w kostce, a na zimę można założyć grubszą skarpetkę.
 Model Paris często wybierany jest przez skoczków. 
Brak elementu elastycznego na łydce skutkuje tym, że zmiana rozmiaru łydki jest możliwa w zakresie elastyczności skóry. Buty mogą mocno zmienić kształt, ale tylko wtedy gdy są często użytkowane i skóra ma szansę naciągnąć się w miarę zachodzących zmian.

Cechą docenianą przez klientów jest trwałość oficerek Hippica i możliwość odpłatnej rewitalizacji po okresie gwarancyjnym. Zwracają na to uwagę zwłaszcza profesjonalni jeźdźcy, którzy intensywnie eksploatują tego typu buty. W procesie rewitalizacji oficerek dokonuje się różnorodnych napraw, a w szczególności wymienia zamki i podeszwy na nowe. 

Proces zamawiania

Ustalenia odpowiedniego rozmiaru jest pewną umiejętnością, którą nabywa się poprzez doświadczenie. Osoby robiące to pierwszy raz z dużym prawdopodobieństwem popełnią jakiś błąd. Z tego powodu nie sprzedajemy wysyłkowo wysokich butów klientom, którzy sami się pomierzyli.

Osoby chętne na oficerki zapraszamy do sklepu stacjonarnego, gdzie doświadczony pracownik zdejmie miarę i pomoże wybrać odpowiedni model, który będzie pasował na konkretny kształt nogi.

Bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt (przed przyjazdem na pomiar), żeby kompetentna osoba była na miejscu.

Prosimy zarezerwować sobie dłuższą chwilę, całość zajmuje około 40 minut. W tym czasie trzeba się przebrać w bryczesy, zmierzyć nogi, wybrać model i poczynić dodatkowe ustalenia. Miarę zdejmujemy z jeźdźca ubranego w bryczesy i skarpety/podkolanówki.

Cena/termin realizacji zamówienia 

Podana cena dotyczy modelu w wariancie standardowym (jak ze zdjęcia) w kolorze czarnym lub brązowym.

Na wyprodukowanie oficerek szytych na miarę producent potrzebuje 6 tygodni. Z naszego doświadczenia wynika, że czas ten może się zwiększyć o tydzień w okresach około świątecznych (Boże Narodzenie, Wielkanoc, długi weekend majowy).

Każdy model może zostać zindywidualizowany. Zgodnie z życzeniem klienta można na przykład dodać cyrkonie, wykonać je ze skóry lakierowanej, z wyłogami, podpórką pod ostrogi, dodać kontrastową bizę itp. Szczegóły na miejscu :-).
Oficerki zmodyfikowane pod indywidualne potrzeby są wyceniane każdorazowo osobno a klient jest informowany o cenie przed podjęciem decyzji o zakupie.

Po ustaleniu i zaakceptowaniu ceny prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości minimum 30% wartości zamówienia.

Odbiór oficerek

Po otrzymaniu butów informujemy klientów o dostawie i umawiamy termin i formę odbioru. Zalecamy odbiór w sklepie stacjonarnym, żeby przymierzyć gotowe buty i sprawdzić na miejscu czy wszystko pasuje.

Życzymy udanych jazd w pięknych oficerkach ;-)

Sytuacje problemowe

Oficerki mają 2 lata gwarancji na skórę i 1 rok na zamki. Oznacza to gwarancję na wady produktu, a nie na jego zużycie. Buty do jazdy konnej powinny być wykorzystywane głównie do jazdy konnej, a niekoniecznie do prac stajennych czy ściągania konia z błotnistego padoku :-) Reklamacji nie podlega również pogryzienie butów przez psa czy przypadkowe przecięcie skóry o ostry przedmiot.
Na czas bezproblemowego użytkowania ma wpływ w oczywisty sposób intensywność jazd. Inaczej będą wyglądały buty osoby jeżdżącej rekreacyjnie nawet kilka razy w tygodniu, a inaczej zawodowego jeźdźca pracującego codziennie z końmi.

Najwięcej problemów przysparza zamek błyskawiczny. Polityka firmy Hippica jest następująca. Jeżeli zamki zepsują się w pierwszym roku normalnego użytkowania to są wymieniane na koszt producenta. Po roku wymiana zamków jest odpłatna. W procesie naprawy producent wymienia zarówno zamki jak i podeszwy. Ocena zasadności reklamacyjnej wymiany zamków leży po stronie producenta. Wynika z ogólnej oceny stanu butów. W sytuacjach spornych zasadność reklamacji ocenia rzeczoznawca.

Uspokajamy jednak potencjalnych klientów – nie są to przypadki częste. Zarówno sprzedawcy jak i producentowi zależy na zadowoleniu klientów. W najgorszym przypadku trzeba będzie zapłacić za naprawę, ale nie zostaniecie z problemem sami i w efekcie otrzymacie z powrotem w pełni funkcjonalne oficerki.

OPCJE WYSYŁKI:
Odbiór osobisty:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł Gotówka: 0,00 zł
OPINIE KLIENTÓW:
Twoja ocena:
*pola wymagane