EQUINOX

Brak towarów w tej kategorii.

Marka Yarrowia Equinox  skupia się na wdrożeniach wyników projektów badawczych z zakresu namnażania drożdży Yarrowia lipolytica oraz zastosowaniu ich jako bazy dla wszystkich produktów dedykowanych w żywieniu koni. Realizuje projekty badawczo-rozwojowe z sektora paszowego, farmaceutycznego oraz zielonej energii.
Marka Yarrowia od lat realizuje swoje projekty badawcze wspólnie z uznanymi ośrodkami naukowymi w Polsce, w tym z: Uniwersytetami Przyrodniczymi we Wrocławiu, Poznaniu i Lublinie, Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie, Państwowym Inspektoratem Weterynaryjnym w Puławach, Instytutem Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN we Wrocławiu oraz Instytutem Ogrodnictwa w Skierniewicach.
Misją jest dostarczanie na rynek innowacyjnych mieszanek paszowych uzupełniających dla zwierząt. Wysokiej jakości produkty marki Equinox cieszą się rosnącą popularnością w Polsce i wśród klientów zagranicznych, gdyż wspomagają poprawę zdrowia i kondycji koni oraz wspierają właścicieli w osiąganiu dobrych wyników sportowych i hodowlanych.