Oficerki

Bestsellery

Oficerki, czyli długie buty do jazdy konnej, pięknie wyglądają na nodze, a ich zakup jest poważnie rozważany zarówno przez początkujących jak i zawansowanych jeźdźców.
Nieodparcie kojarzą się z profesjonalnym jeździectwem, jednak nie zawsze jest to najszybsze, najwygodniejsze i najbardziej korzystne rozwiązanie. Choćby z powodu dostępności właściwego rozmiaru. Trzeba pamiętać, że dobrze dobrane oficerki muszą być wygodne w stopie, mieć odpowiednią wysokość i odpowiedni profil łydki. Dobranie wszystkich tych elementów nie jest banalne i wymaga doświadczenia sprzedawcy oraz często cierpliwości kupującego.

Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem co wybrać - oficerki czy sztyblety z czapsami.

W oficerkach nowego typu dużym ułatwieniem jest zastosowanie na łydce elementu elastycznego, który zdecydowanie ułatwia dobranie rozmiaru. Nie mniej jednak w dalszym ciągu nie jest to banalne i łatwo o kosztowną pomyłkę. 

Chętnie pomożemy we właściwym doborze wysokich butów do jazdy konnej. Specjalizujemy się w oficerkach marki Hippica i Kavalkade. W naszej ofercie znajdują się również oficerki HKM, Horze, BR oraz Busse.

Zapraszamy!