CARR & DAY & MARTIN

Preparat na świąd dla koni
99,00 zł
500
C&D&M VANNER&PREST, Olej do kopyt
45,00 zł
500
C&D&M, gąbka do mycia
Carr&Day&Martin, gąbka do mycia
CARR & DAY & MARTIN
13,00 zł
-

Carr & Day & Martin®

powstała w 1765 roku – to najstarsza firma w Wielkiej Brytanii zajmującą się wytwarzaniem produktów do pielęgnacji koni i sprzętu jeździeckiego. Firma Carr & Day & Martin® od wielu pokoleń słynie ze skuteczności oferowanych produktów oraz wysokiego poziomu obsługi klienta. Za panowania króla Jerzego IV otrzymała szczególne wyróżnienie - „Royal Warranty” za tworzenie środków dla koni o najwyższej jakości.

  • Pielęgnacja wyrobów ze skóry – produkty Carr & Day & Martin® spełniają w pełni wymagania właścicieli koni, osób jeżdżących rekreacyjnie czy profesjonalnych sportowców.
  • Pielęgnacja kopyt - linia Carr & Day & Martin® do pielęgnacji kopyt oparta jest na tradycyjnej formule. Zaprojektowana, aby wspierać i utrzymywać kopyta w zdrowiu, wewnątrz i na zewnątrz. Poprawia jakość, elastyczność puszki kopytowej i zapobiegać jej pękaniu.
  • Skóra, sierść i grzywa – po zastosowaniu produktów z linii Carr & Day & Martin® sierść, grzywa i ogon wyglądają zawsze wspaniale. Preparaty dają natychmiastowy efekt gładkości, błysku i fantastycznej miękkości.