Fleck

FLECK®

FLECK® jest producentem znanych na całym świecie palcatów i batów wykorzystywanych we wszystkich dyscyplinach sportu i rekreacji jeździeckiej.

Baty ujeżdżeniowe FLECK oferują ponadczasową elegancję i są idealną pomocą jeździecką zarówno dla użytkowników profesjonalnych jak i rekreacyjnych. Baty tej marki spełnią potrzeby najbardziej wymagających jeźdźców i wyznaczają światowe standardy.

Rdzenie batów takie jak włókno szklane lub KARBON są starannie dobierane i ulepszane aby zapewnić optymalną elastyczność, idealną równowagę i trwałość. 
Rączki batów wykonuje się zarówno z tradycyjnych materiałów takich jak skóra lub drewno, jak i z bardzo nowoczesnych maeriałów syntetycznych. Oprócz materiałów należy docenić odważne wzornictwo i funkcjonalność doprowadzoną niemal do perfekcji. W efekcie otrzymujemy precyzyjne w użyciu i atrakcyjne wizualnie narzędzie do kontaktu z koniem. 

Palcaty FLECK® do jazdy konnej zachwycające wyjątkową jakością, trwałością i precyzją. Dedykowane dla wszystkich miłośników jeździectwa – zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Duży wybór wzorów oraz szeroka kolorystyka w pełni odpowiada na zapotrzebowanie klientów.
Palcaty FLECK® do skoków, rajdów, WKKW to skuteczne wsparcie jeźdźca.