Koszulka z koniem nie tylko dla koniarza.

Na początku kwietnia w ramach przygotowań do nowego sezonu do sklepu zjeżdżają nowe kolekcje koszulek lifestylowych dla jeźdźców. Są to zarówno koszulki polo znanych marek jeździeckich takich jak Pikeur, Fair Play, czy Horze jak i autorskie T-shirty projektowane specjalnie dla Tundry i nigdzie indziej nie spotykane.

Delikatne lub bardziej widoczne odniesienia do sportów konnych są nieodzownym elementem ozdobnym takiej koszulki. Wprawne oko od razu spostrzeże czym pasjonuje się jej właściciel. Jest to stylowa odzież osób uprawiających jeździectwo, zarówno modna jak i praktyczna. Wspaniale prezentuje się na jeźdźcu w czasie treningu jak i w okolicznościach mniej lub zgoła nie jeździeckich. Koszulki projektowane na konie doskonale sprawdzą się podczas zwykłego wyjścia na miasto, do szkoły czy na wycieczce i jednocześnie zaakcentują zainteresowanie końmi.

Koszulka polo Pikeur.

Markowe koszulki to zazwyczaj eleganckie polówki z nowoczesnych materiałów i o designerskiej formie. W takiej polówce nie wstyd pokazać się w najwytworniejszej stajni, ale trzeba też przewidzieć na jej zakup odpowiednią do jakości kwotę.
Koszulki na konie

Koszulka z koniem.

Ciekawe projekty T-shirtów lub topów z Tundry sprzedają się nie tylko w środowisku jeździeckim, ale ze względu na interesujące i unikalne projekty graficzne chętnie kupowane są jako zwykłe T-shirty do chodzenia na codzień. Trwałość samej koszulki i nadruku oraz niewysoka cena dopełniają całości i sprawiają, że koszulki z konikami z Tundry sprzedają się jak ciepłe bułeczki.
T-shirt z koniem, koszulka z konikiem

Zobacz naszą aktualna ofertę różnych koszulek do jazdy konnej.