Czapsy, sztylpy

Bestsellery
Czapsy HKM Elastik, czarne
175,00 zł 195,00 zł Cena min. z 30 dni: 175,00 zł
129,00 zł 179,00 zł Cena min. z 30 dni: 129,00 zł
XS S

Sztylpy nazywane mniej poprawnie, ale częściej czapsami to jedne z chętniej kupowanych akcesoriów jeździeckich. Ten element stroju jeździeckiego ma za zadanie chronić łydki jeźdźca przed obrażeniami od puślisk. Czapsy zapewniają również odpowiednią przyczepność łydki, tak że nie ślizga się ona zbytnio i łatwiej jest utrzymać poprawną pozycję w siodle. No i nie zapominajmy o baaardzo ważnej funkcji czapsów. W czapsach wygląda się bardziej jeździecko ;-) Facet w samych bryczesach wygląda jakby się wbił w rajtuzy, a w czapsach to już inna rozmowa.

Staramy się mieć pełną rozmiarówkę czapsów, tak, żeby każdy jeździec mógł wybrać coś dla siebie bez względu na rozmiar łydki. Mamy czapsy zarówno na bardzo szczupłe nogi jak i na te masywne. Za każdym razem staramy się pomóc klientom dobrać sztylpy odpowiedniego rozmiaru ale najłatwiej w tym celu udać się do stacjonarnego sklepu jeździeckiego.
Przez lata funkcjonowania naszego sklepu dopracowaliśmy się sprawdzonych modeli sztylpów. Szczególna uwagę chcemy zwrócić na wszelkiego rodzaju czapsy Hippica i czapsy oficerkowe Pascuello. Jako czapsy treningowe polecamy firmę Krzysiek. Są to trzy polskie firmy, za którymi stoi wieloletnie doświadczenie. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z producentami czapsów zapewniamy ciągłość dostaw, szeroki zakres rozmiarów i sprawny serwis.

Okresowo eksperymentujemy z zagranicznymi czapsami i czasami trafiają się bardzo udane modele jednak zazwyczaj są to produkcje sezonowe, które po wyczerpaniu zapasów nie są kontynuowane.

Zapoznaj się z aktualna ofertą czapsów w naszym sklepie internetowym.