Czapraki Eskadron - o co ten zgiełk?

Dlaczego tylu jeźdźców każdorazowo emocjonuje się nową kolekcją czapraków Eskadrona?

Mnogość oferty i kolorów przyprawia o zawrót głowy. Przynajmniej cztery razy w roku Eskadron wypuszcza nową kolekcję. Dwie kolekcje na wiosnę i dwie jesienią. A zdarzają się i kolekcje specjalne. W każdej kolekcji Eskadrona mamy przynajmniej po cztery podstawowe kolory czapraków. Więc rocznie mamy około 16-20 kolorów czapraków. Każdy kolor czapraka należy jeszcze odmienić przez różne modele typu Cotton, Glossy, Big Square, Velvet, Crystal… W efekcie oferta czapraków jest jest baaardzo szeroka zarówno kolorystycznie jak i rodzajowo. W takiej mnogości każdy może sobie znaleźć swój wymarzony czaprak, który spełni nawet wygórowane oczekiwania. Projektanci Eskadrona postępują sprytnie. Znajdziemy czapraki w kolorystyce stonowanej (granaty, brązy, czernie) i bardzo odważnej (np. żółty, pomarańczowy, turkusowy). Oto niepełny mix kolrystyczny kilku kolekcji eskadrona z ubiegłych lat.

Kolorystyka kilku kolekcji Eskadrona z ubiegłych lat.

Ceny czapraków nie należą do najniższych, ale jeżeli komuś zależy na ładnym komplecie to może sobie wybrać zestaw z niedrogim czaprakiem Eskadron Cotton. Dodając do tego kolekcyjny kantar lub nauszniki w kolorze czapraka mamy modnie ubranego konia za rozsądną cenę.

Wracając do kolorystyki czapraków to trzeba przyznać, że jest wysmakowana. Nie są to ordynarne kolory z podstawowej palety barw, ale kolory złamane, nietuzinkowe i nigdzie indziej nie spotykane. Nawet jeżeli jakiś kolor powtórzy się to w połączeniu z lekko inną lamówką robi wrażenie czegoś świeżego i niespotykanego.

Na polskim rynku najbardziej popularne są czapraki Eskadron Cotton. Sprzedaje się ich najwięcej głównie z powodu ceny. Ich jakość jest zazwyczaj bardzo dobra jednak przy tak szerokiej ofercie zdarzają się mniej trwałe kolory.

czapraki Eskadron Cotton, Eskadron czaprak

Nam bardzo podobają się czapraki z lekko błyszczącego materiału Glossy. Często subtelnie ozdabiane diamencikami. Uważamy je za bardzo eleganckie. Oczywiście ocena innych użytkowników czapraków może być odmienna, ale w związku z tym, że nam się podobają te czapraki, to mamy ich sporo w ofercie. Z tego co widzimy, jak się sprzedają, to chyba wielu klientów podziela nasz zachwyt nad czaprakami Eskadron Glossy.

Czaprak Eskadron Glossy

Oczywiście całe to zmieszanie z kolorami i rodzajami szybko by się skończyło gdyby nie dobra lub bardzo dobra jakość czapraków Eskadrona. Wypełnienie jest stabilne i sprężyste. To nie są cienkie szmatki lub niestabilne i śliskie w środku poduszki. Nie ma zastrzeżeń do jakości szwów wykonania lamówek i jakości zastosowanych materiałów.

Zobaczcie jaka jest aktualna oferta czapraków Eskadron w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym. Zapraszamy!