Asekor Fly skuteczny preparat do zwalczania owadów
Asekor Fly skuteczny preparat do zwalczania owadów

Asekor Fly skuteczny preparat do zwalczania owadów

Producent: Kerbl
Kod u dostawcy: 120337
EAN: 5907582676072
166,00 zł
5/5 Opinie: 0
Zapytaj o produkt
OPIS PRODUKTU:

ASEKOR FLY  to skuteczny preparat owadobójczy o długim działaniu utrzymującym się do 14 dni, do stosowania bezpośrednio na konie. Silnie działa na wszystkie owady w tym muchy, meszki, gzy, komary i pasożyty mające kontakt z końmi. Bardzo skuteczny w walce z kleszczami. Pozwala uniknąć problemów z roznoszeniem chorób przez insekty.
W stosowanych dawkach nie stanowi zagrożenia dla zdrowia koni, ludzi i innych organizmów stałocieplnych. Preparat jest bezpieczny dla skóry. 

Asekor Fly to silniejszy nastepca sprawdzonego preparatu MUCHEX MP.

Składnikiem aktywnym podobnie jak w przypadku Absorbine Ultrashield są Perytroidy co gwarantuje skuteczne i długotrwałe działanie. Silnie trujący dla owadów, działa w sposób kontaktowy i żołądkowy. Jest wysoce toksyczny dla organizmów wodnych i kotów. Dla ludzi i innych organizmów wyższych w zalecanych dawkach jest bezpieczny. Można stosować na psy.
Warto zwrócić uwagę, że jest to jeden z nielicznych produktów na Polskim rynku, który ma dopuszczenie do stosowania bezpośrednio na zwierzęta w tym konie.

Po rozcieńczeniu zgodnie z instrukcją na opakowaniu może być stosowany do opryskiwania ścian i/lub zwalczania owadów biegających.

STOSOWANIE:

  • Preparat należy stosować w postaci handlowej bez rozcieńczenia w ilości ok. 10ml na 100kg masy ciała, przy czym całkowita jednorazowa dawka preparatu nie może przekroczyć 25ml.
  • Ppolewać skórę grzbietu zaczynając od głowy/karku w kierunku ogona.
  • Specjalnie dobrana kompozycja substancji bioaktywnych pozwala na skuteczne odstraszanie i zwalczanie insektów w trakcie sezonu pastwiskowego
  • 600 ml preparatu to 24 dawki, które powinny wystarczyć na cały sezon muchowy dla dorosłego konia.

OGRANICZENIA:
Nie zaleca się stosowania wobec klaczy źrebnych i zwierząt uczulonych na składniki preparatu.
Z uwagi na silne toksyczne działanie dla drobnych bezkręgowców słodkowodnych zabrania się wylewania resztek preparatu do kanalizacji, zbiorników wodnych, rzek itp.

SKŁAD:
0,1% wag.permetryna, 0,3% wag. tetrametryna, 0,06% wag. transflutryna

OPCJE WYSYŁKI:
Kurier:
Payu: 19,00 zł Przedpłata: 19,00 zł Pobranie: 25,00 zł
Odbiór osobisty:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł Zapłacę w sklepie: 0,00 zł
Paczkomat InPost:
Payu: 16,00 zł Przedpłata: 16,00 zł
OPINIE KLIENTÓW:
Twoja ocena:
*pola wymagane