Veredus, Derka magnetyczna, Magnetik Rug
Veredus, Derka magnetyczna, Magnetik Rug
Veredus, Derka magnetyczna, Magnetik Rug
Veredus, Derka magnetyczna, Magnetik Rug

Veredus, Derka magnetyczna, Magnetik Rug

Producent: Veredus
Kod u dostawcy: MR
EAN: 8052439540659
1.939,00 zł
5/5 Opinie: 0
Rozmiar:
S M L
  • Towar na zamówienie
ILOŚĆ SZTUK:
Zapytaj o produkt
OPIS PRODUKTU:
Magnetik Rug – Derka magnetyczna Uszyta z oddychającego materiału z mikroperforacją. Magnetik Rug jest wyposażony w 32 magnesy neodymowe, które wytwarzają moc 2400 Gaussów każdy. Magnesy są rozmieszczone lędźwiowo-piersiowo, nad mięśniami piersiowymi większymi oraz na ramionach. Derka Magnetik Rug została zaprojektowana do użytku jako oddzielna derka oraz jako podderka. Redukuje ból i obrzęk. Pobudza krążenie krwi. Przyspiesza usuwanie toksyn. Przyspiesza proces regeneracji. Przygotowuje mięśnie i ścięgna do wysiłku. Rozmiary: S (135cm), M (145cm), L (155cm)

Terapia Magnetyczna:
Podczas terapii magnetycznej poddajemy organizm działaniu stałego pola magnetycznego w efekcie czego poprawia się transport tlenu przez komórki krwi, zmniejsza się jej krzepliwość, rozszerzają się naczynia krwionośne co powoduje miejscowe podwyższenie temperatury tkanek (dochodzi do polaryzacji cząsteczek żelaza zawartych we krwi co skutkuje zwiększeniem ukrwienia tkankowego). Dzięki temu w organizmie przyspieszają procesy regeneracyjne, szybciej usuwane są toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii. Efekt miejscowego podwyższenia temperatury regenerowanych tkanek można obserwować stosując kamery termowizyjne.
Produkty Veredus Magnetic Line są wykorzystywane w profilaktyce i leczeniu chorób aparatu ruchu, rekonwalescencji, chorób związanych z nieprawidłowym metabolizmem. Ich stosowanie daje bardzo dobre efekty w przyspieszeniu procesów odnowy biologicznej po wysiłku fizycznym (treningi, zawody). Terapia magnetyczna zmniejsza bóle układu ruchu spowodowane zwyrodnieniami, stanami zapalnymi, urazami w tym bóle o nierozpoznanej przyczynie.

Przed zastosowaniem produktów Veredus Magnetic Line zalecamy konsultacje z lekarzem weterynarii lub fizjoterapeutą w celu ustalenia sposobu stosowania produktu, tak aby było to jak najbardziej korzystne dla konia.
OPCJE WYSYŁKI:
Kurier:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł Pobranie: 6,00 zł
Odbiór osobisty:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł Gotówka: 0,00 zł
Paczkomat InPost:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł
OPINIE KLIENTÓW:
Twoja ocena:
*pola wymagane