siodło skokowe Mściwoj Kiecoń
siodło skokowe Mściwoj Kiecoń
siodło skokowe Mściwoj Kiecoń
siodło skokowe Mściwoj Kiecoń
siodło skokowe Mściwoj Kiecoń

Siodło skokowe MŚCIWOJ KIECOŃ

Producent: Daw-Mag
Kod u dostawcy: 0207X
5.750,00 zł
5/5 Opinie: 0
ILOŚĆ SZTUK:
Zapytaj o produkt
OPIS PRODUKTU:
Siodło Mściwoj Kiecoń to profesjonalne siodło skokowe przeznaczone dla sportowców. Geometria łęku typu „Close Contact” oraz płaskie siedzisko zapewniają doskonały kontakt jeźdźca z koniem. Przykryte miękkimi poduszkami przednie klocki, zapewniają bardzo dobre trzymanie w siodle podczas skoków. Elastyczna terlica, wykonana z żywicy epoksydowej okutej metalem, zapewnia podczas jazdy wysoki komfort zarówno dla jeźdźca jak i konia.
Siodło posiada 4-letnią gwarancję na terlicę oraz 2-letnią gwarancję na skórę i wykonanie.

Siodła skokowe DAW-MAG (close contact) zostały zaprojektowane we współpracy z wysokiej klasy zawodnikami, których celem było stworzenie maksymalnie bezpiecznego i wygodnego siodła do skoków. Wyprodukowane z najlepszych gatunków europejskich skór. Profesjonalne siodła skokowe cleose contact przeznaczone są dla osób o większych umiejętnościach jeździeckich. Siodła cechuje płaskie siedzisko oraz kwadratowy tylny łęk. Posiadają elastyczną terlicę epoksydową zbrojoną tkaninami z włókien szklanych. Terlica posiada również wzmocnienie ze specjalnej stali hartowanej wzdłuż jej długości oraz w jej przedniej części. Na siedzisku oraz poduszkach zastosowana jest specjalna skóra antypoślizgowa. Wyprofilowane klocki przednie i tylne w połączeniu ze skórą antypoślizgową pozwalają jeźdźcowi doskonale utrzymywać się w siodle podczas wykonywania skoków. Stosujemy poduszki z pianki poliuretanowej o właściwościach amortyzujących lub wypełnione watą syntetyczną.

Jest to prezentacja siodła skokowego Mściwoj Kiecoń. Siodła te są produkowane pod zamówienie klienta po ustaleniach co do rozmiaru, kolorystyki i wykończeń. Podana cena jest ceną w pełni funkcjonalnego i doskonałego jakościowo siodła w wersji exclusive (kolor czarny, brązowy lub mieszany, rozmiar siedziska i szerokość terlicy dowolny z podanego niżej zakresu).
Za dodatkową opłatą można dostosować wygląd siodła do indywidualnych wymagań: między innymi kolorowe szycia, wstawki z lakierowanej skóry, modyfikacje rozmiaru, nietypowy kolor skóry. Ceny pozostałych wersji podajemy klientom po ustaleniu szczegółów.
Sklep dysponuje miarkami do ustalenia potrzebnego rozmiaru terlicy.
Po wpłaceniu kaucji możliwe jest wypożyczenie siodła testowego. Istnieją ograniczenia co do dostępności rozmiarów.


Siodła produkuje się w wersjach:
exclusive – 60% najwyższej jakości skóry importowane, 40% najwyższej jakości skóry polskie
super – 100% skóry importowane

Rozmiary siedzisk: 17", 171", 18"
Głębokość siedziska: profesjonalne (płaskie)
Szerokość przedniej części terlicy: S, M, L, XL
Długość tybinek: 36 cm
Rodzaj tybinek: tybinka podwójna
Klocki kolanowe: 3,5 cm lub 5 cm
Poduszki: wypełnione mieszanką owczej wełny i waty syntetycznej lub poduszki lateksowo-filcowe
Przystuły: krótkie
Dostępne kolory: czarny, brązowy, mieszany
OPCJE WYSYŁKI:
Kurier:
Pobranie: 6,00 zł Przedpłata: 0,00 zł Payu: 0,00 zł
Odbiór osobisty:
Gotówka: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł Payu: 0,00 zł
OPINIE KLIENTÓW:
Twoja ocena:
*pola wymagane