Ogłowie Kavalkade EveryDay, brązowe
Ogłowie Kavalkade EveryDay, brązowe
Ogłowie Kavalkade EveryDay
EveryDay nachrapnik
EveryDay pasek potyliczny
wyjmowany skośnik
EveryDay wodze

Ogłowie Kavalkade EveryDay, brązowe

Producent: Kavalkade
Kod u dostawcy: 0190461250300
EAN: 4055114051482
509,00 zł
5/5 Opinie: 0
Zapytaj o produkt
OPIS PRODUKTU:

Ogłowie „EveryDay” wykonane z olejowanej skóry zostało zaprojektowane tak, aby szybko, łatwo i skutecznie regulować klamry i zmieniać wędzidło. Ma karabińczyki na policzkach i pasku podgardlanym, a także większe klamry i owalne otwory umożliwiają szybką wymianę i wyjątkowo łatwe zapięcie. Ale ogłowie to jest również doskonałe, jeśli chodzi o wygodę dla konia: szczególnie anatomicznie ukształtowany, bardzo miękko wyściełany pasek potyliczny z dużym wycięciem nie uciska nerwów i zapewnia uszom większą swobodę ruchów. Miękka wyściółka nachrapnika i naczółka również zapewnia koniowi wyjątkowy komfort. Skośnik jest zdejmowany i ma skórzaną wypustkę pod klamrą jako poduszkę. Aby uniknąć punktów nacisku, oczko do mocowania paska blokującego przebiega pomiędzy nachrapnikiem a wyściółką. Wyjątkowy wygląd ogłowie zawdzięcza dodatkowym ozdobnym naszywkom. Nachrapnik jest regulowany po obu stronach. Ogłowie dostarczane jest z antypoślizgowymi wodzami typu Grip z miękkiej skóry, które mają gumowe przeszycia zapewniające szczególnie dobre trzymanie.

Co to jest skóra olejowana?
Skóra olejowana jest garbowana garbnikami roślinnymi i ma naturalne ziarno. W trakcie procesu garbowania dostarczane są wysokiej jakości olejki, dzięki czemu staje się bardzo miękka, odporna na wodę i zabrudzenia. Dzięki temu skóra jest elastyczna, wytrzymała i łatwa w pielęgnacji przez długi czas.

Instrukcja konserwacji.
Usuń brud szmatką i w razie potrzeby zastosuj odpowiednie środki pielęgnacyjne. Jeśli ogłowie przez dłuższy czas nie jest używane to dokładnie je wyczyść i trzymaj w bawełnianej torbie, aby chronić przed światłem słonecznym, kurzem i wilgocią.

Uwaga!!!
Naturalną właściwością skóry olejowanej jest barwienie jasnych powierzchni z którymi ma długotrwały kontakt. Unikaj długotrwałego i bezpośredniego kontaktu z jasnymi tkaninami i skórami oraz innymi chłonnymi materiałami.

OPCJE WYSYŁKI:
Kurier:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł Pobranie: 6,00 zł
Odbiór osobisty:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł Gotówka: 0,00 zł
Paczkomat InPost:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł
OPINIE KLIENTÓW:
Twoja ocena:
*pola wymagane