Kask Casco Mistrall-1
Kask Casco Mistrall-1
Kask Casco Mistrall-1 czarny

Kask Casco Mistrall-1, czarny

Producent: Casco
Kod u dostawcy: 06.4012.S
EAN: 4031381001221
479,00 zł
5/5 Opinie: 0
Rozmiar:
S L
  • Towar dostępny w sklepie. Czas dostawy: w sklepie, dostawa 3 dni
ILOŚĆ SZTUK:
Zapytaj o produkt
OPIS PRODUKTU:

Kask jeździecki Casco Mistrall-1 to nowa wersja znanego i lubianego kasku Mistrall. Jest on idealny do codziennego użytku. Wyjątkowo lekką wagę zawdzięcza zastosowanej technologii Monocoque- Inmold-Plus™, która zapewnia optymalną ochronę, unikalną wytrzymałość i stabilność.
Efektywny system wentylacji umożliwia komfortowe użytkowanie kasku również przy upalnej pogodzie. Opatentowany system regulacji zapięć umożliwia dopasowanie pasków pod brodę nawet w trakcie jazdy. Kask posiada system regulacji rozmiaru Disk-Fit™, co pozwala precyzyjnie dopasować go do każdej głowy.

Rozmiary Mistrall-1:

  • S= 50-54 cm,
  • M= 54-58 cm,
  • L= 58-62 cm

Waga kasku: 450-500 g.

Disc-Fit Comfort: regulacja rozmiaru pozwala idealnie dopasować kask do każdej głowy, zmiana rozmiaru jest prosta i wygodna dzięki taśmie z pokrętłem regulującym rozmiar.
FreshAir ventilation: odpowiednio zaprojektowany system wentylacji w wewnętrznej części poszycia kasku zapewnia przepływ świeżego powietrza niezależnie od ilości wywietrzników w kasku.
Monocoque in mold plus: zewnętrzna i wewnętrzna skorupa o różnych właściwościach zostały połączone w jednolitą całość. Ta wielowarstwowa konstrukcja ma właściwości niemożliwe do osiągnięcia w przypadku kasków jednowarstwowych.
Patent Strapping: specjalny system trzypunktowego zapięcia pozwala na bezpieczne zapinanie i rozpinanie kasku, a także wygodną regulację nawet w trakcie jazdy.

Kask Mistrall-1 jest produkowany zgodnie z rygorystycznymi wymogami kontroli jakości w europejskiej rodzinnej manufakturze w Europie. Używaj kasku tylko do uprawiania jeździectwa.

Przeczytaj uważnie instrukcję użytkowania. Niewłaściwe obchodzenie się z kaskiem może prowadzić do poważnych obrażeń. Nie należy używać kasku, jeśli istnieje podejrzenie, że został on uszkodzony, szczególnie w przypadku silnego uderzenia lub widocznych pęknięć.

Deklaracja zgodności z normą bezpieczeństwa dla produktów Casco

 

OPCJE WYSYŁKI:
Kurier:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł Pobranie: 6,00 zł
Odbiór osobisty:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł Gotówka: 0,00 zł
Paczkomat InPost:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł
OPINIE KLIENTÓW:
Twoja ocena:
*pola wymagane