-8% Ogłowie Kavalkade EveryDay, czarne
Ogłowie Kavalkade EveryDay, czarne
Ogłowie Kavalkade EveryDay ze skóry olejowanej
Szeroki pasek potyliczny
wyjmowany skośnik
wodze podszyte gumą
łatwe wpinanie wędzidła

Ogłowie Kavalkade EveryDay ze skóry olejowanej, czarne

Producent: Kavalkade
Kod u dostawcy: 0190461350200
EAN: 4055114051468
610,00
559,00 zł
5/5 Opinie: 0
Rozmiar:
  • Towar dostępny w sklepie. Czas dostawy: w sklepie, dostawa 3 dni
ILOŚĆ SZTUK:
Zapytaj o produkt
OPIS PRODUKTU:

Ogłowie „EveryDay” wykonane z olejowanej skóry zostało zaprojektowane tak, aby szybko, łatwo i skutecznie regulować klamry i zmieniać wędzidło. Ma karabińczyki na policzkach i pasku podgardlanym, a także większe klamry i owalne otwory umożliwiają szybką wymianę i wyjątkowo łatwe zapięcie. Ale ogłowie to jest również doskonałe, jeśli chodzi o wygodę dla konia: szczególnie anatomicznie ukształtowany, bardzo miękko wyściełany pasek potyliczny z dużym wycięciem nie uciska nerwów i zapewnia uszom większą swobodę ruchów. Miękka wyściółka nachrapnika i naczółka również zapewnia koniowi wyjątkowy komfort. Skośnik jest zdejmowany i ma skórzaną wypustkę pod klamrą jako poduszkę. Aby uniknąć punktów nacisku, oczko do mocowania paska blokującego przebiega pomiędzy nachrapnikiem a wyściółką. Wyjątkowy wygląd ogłowie zawdzięcza dodatkowym ozdobnym naszywkom. Nachrapnik jest regulowany po obu stronach. Ogłowie dostarczane jest z antypoślizgowymi wodzami typu Grip z miękkiej skóry, które mają gumowe podszycie zapewniające szczególnie dobre trzymanie.

Co to jest skóra olejowana?
Skóra olejowana jest garbowana garbnikami roślinnymi i ma naturalne ziarno. W trakcie procesu garbowania dostarczane są wysokiej jakości olejki, dzięki czemu staje się bardzo miękka, odporna na wodę i zabrudzenia. Dzięki temu skóra jest elastyczna, wytrzymała i łatwa w pielęgnacji przez długi czas.

Instrukcja konserwacji.
Usuń brud szmatką i w razie potrzeby zastosuj odpowiednie środki pielęgnacyjne. Jeśli ogłowie przez dłuższy czas nie jest używane to dokładnie je wyczyść i trzymaj w bawełnianej torbie, aby chronić przed światłem słonecznym, kurzem i wilgocią.

Uwaga!!!
Naturalną właściwością skóry olejowanej jest barwienie jasnych powierzchni z którymi ma długotrwały kontakt. Unikaj długotrwałego i bezpośredniego kontaktu z jasnymi tkaninami i skórami oraz innymi chłonnymi materiałami.

OPCJE WYSYŁKI:
Kurier:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł Pobranie: 6,00 zł
Odbiór osobisty:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł Zapłacę w sklepie: 0,00 zł
Paczkomat InPost:
Payu: 0,00 zł Przedpłata: 0,00 zł
OPINIE KLIENTÓW:
Twoja ocena:
*pola wymagane